THE LOFT GASTROPUB

Телефон:

380567320195

Адреса:

бул. Катеринославськи...

бул. Катеринославський, 1
Час роботи:

10:00 - 23:59

(16)

LOFT (з англ. - Горище, верхній поверх) - широкий простір, часто промислового призначення, переобладнане під житло та офіси. 


Ідея Loft зародилася в результаті використання фабричних приміщень в 40-х роках минулого століття в Манхеттені, Нью Йорк. Пройшовши шлях від майстерні до стильного приміщення, loft виявився на піку моди до 50-их років. Незабаром за оригінальним житлом і офісами закріпився статус елітних. І тепер в США і Європі в loft-концепції відкриваються офіси і галереї, ресторани і клуби. 


Ключові особливості стилю loft диктує промисловий тип приміщень - відкрите планування, максимум простору і світла, а також обов'язкове сусідство старих і нових матеріалів - вікова цегляна кладка, бетонні стіни, простий дощату підлогу поєднуються зі склом, хромованими деталями і ультрасучасної технікою. За півстоліття існування loft-концепції мешканці таких приміщень змінювалися - від художників і архітекторів з їх студіями і галереями, до фінансистів і їхніх офісів. 


Але всіх цих людей об'єднує індивідуальність, свобода самовираження і небажання жити в рамках умовностей. Саме для таких людей створено The Loft Gastropub.