КЛIНIКА ДОВГОЛІТТЯ

Телефон:

+380965181572

Адреса:

вул. Херсонська, 10а

Час роботи:

7:00 - 23:00

(2)

10 особливостей нашої клініки:

1. Робота на результат. Головне для нас - вирішити ваші проблеми максимально швидко і ефективно. У цьому полягає професіоналізм лікаря. Тому ми залучаємо до співпраці висококваліфікованих лікарів.

2. Професійний підхід. Ми працюємо по діагностичним і лікувальним протоколам МОЗ України і не допускаємо непотрібних обстежень. Всі вони документуються фотографіями (УЗД, Відеогастроскоп, відеокольпоскопія).

3. Всі під одним дахом. Переважна більшість досліджень і консультацій вузьких фахівців можна пройти в одному місці, дуже швидко і компактно.

4. Ми поруч. Під час лікування ви можете зателефонувати доктору або адміністратору, який вас зв'яже з доктором, і задати будь-які питання, що стосуються вашого здоров'я. Не соромтесь! Запитуйте!

5. Ми відповімо на всі питання. Під час прийому ви отримаєте відповіді на всі питання, пов'язані зі станом здоров'я, можливостями оздоровлення і раціональним харчуванням. Тому кожний прийом доктора закінчується фразою: «Вам зрозуміло?»

6. Консиліуми. Якщо лікування захворювання затягується, лікар виносить історію пацієнта на обговорення лікарського колективу безкоштовно для пацієнта. У більшості випадків це сильно підвищує ефективність лікування.

7. Ми піклуємося. Якщо ми не можемо самі допомогти пацієнтові, то знайдемо того, хто може це зробити на більш високому рівні. На жаль, не завжди вдається вилікувати пацієнта, особливо - при хронічних захворюваннях. Але ми зробимо все, що дозволяє сучасна медицина, в даному місті. Якщо цього недостатньо - запропонуємо консультантів вищого рангу в інших містах.

8. У нас комфортно. Ми працюємо по запису і намагаємося не допускати черг.

9. Максимум користі. Ми видаємо різноманітні брошури з корисною інформацією, які ви можете отримати абсолютно безкоштовно.

10. Кожен пацієнт - єдиний. При зверненні пацієнтів з важкими захворюваннями, доктору на прийом часом потрібно більше часу, ніж відведено по стандарту. І кожен лікар приділить стільки часу, скільки потрібно, щоб розібратися і вирішити проблеми пацієнта. Навіть якщо це його особистий час, що виходить за рамки прийому. Тому також можлива затримка прийому наступних пацієнтів. Це буває не часто, але якщо це сталося - просимо бути співчутливими до цих пацієнтам і проявити розуміння.

Ви ж теж єдиний!