Ваше місто
Дніпро
ТАК

РЕСТОРАН "АРТИСТ"

Телефон:

+380674210707

Адреса:

пл. Соборна, 2-а

Час роботи:

07:00 - 23:00

(3)

Літня тераса  


«Після прибуття нас зустріла чудно влаштована« Літня тераса »перед входом в особняк. Тут відвідувачі можуть не поспішаючи поснідати або випити чашечку кави на свіжому повітрі. Можна замовити і більш серйозне блюдо, якщо маєте в своєму розпорядженні до цього часом, і погода сприяє. Місце це, як ніяке інше, дивно підходить для зустрічей романтичних і неспішних розмов. Випив я свій ранкову каву і вже цілу годину сиджу - спостерігаючи, як повз проносяться пролетки і екіпажі, а нянюшки вигулюють своїх підопічних ... »


Перший поверх: "Кафе"  


«На першому поверсі особняка розташувався зал« Кафе ». Стіни його прикрашені роботами художників, які бували тут частими гостями, фотографіями друзів господаря і афішами відомих уявлень. Зал - точна копія кафе, де в молодості провів він багато щасливих годин в колі друзів, любив зустрічатися з художниками і галерист. Тут панує воістину демократична атмосфера і творчий дух.  Масивна барна стійка темного дерева і стіни, оформлені старовинними панелями, створюють відповідну атмосферу для дружніх бесід. А численні картини, фотографії та рекламні плакати налаштовують на творчий лад і пробуджують натхнення. Нічого немає приємніше, ніж відвідати «Кафе» та випити чашечку кави, обговорюючи справи душевні. Хотів було писати Вам весь вечір, але немає слів, відпишуся завтра, після прогулянки. » 


Другий поверх: 


«Зимовий сад»  «Зимовий сад» - свідок того, як в інтер'єрі знайшла вираз турбота і любов господаря до своєї коханої. Вона так любила свій сад, що в зимові місяці неймовірно сумувала про тишу зелених стежок і шелесті листя. Щоб утішити улюблену, в одній із зал особняка господар втілив точну копію цього саду, за ескізами друга сім'ї Поля.  Такий незвичайний інтер'єр виявився вельми вдалий. Так що і в літні дні все сімейство відпочиває в «тіні і прохолоді» його намальованих дерев, а в холодні зимові вечори все збираються перед великим старовинним каміном, прикрашеним різьбленим мармуровим візерунком від італійських майстрів. Сховавшись пледами, і не забувши взяти з собою гарну книгу, ми пили гарячий шоколад.  Секретні двері зимового саду помітні лише уважному гостю. Вони ведуть в кухню кухаря-японця, привезеного з подорожі дружиною господаря, в пору її захоплення сходом. З цих дверей нам було подано не одне дивовижне блюдо східного майстра.

Діючі знижки

20% Детальніше

-20% від showroom Вe Angel

вул. Павла Нірінберга, 10

До закінчення
залишилося
00 : 00 : 00 : 00
дні год. хв. сек.

Беруть участь
475 чол.