"ЗОЛОТИЙ ВIК" - ЮВЕЛIРНИЙ МАГАЗИН

Телефон:

+380676197859

Адреса:

Вул. Глiнки, 2

Час роботи:

07:00 - 23:00

Дизайн 

 До складу компанії "Золотой Век" входить власна дизайн-студія. Тому будь-яка модель в нашому асортименті є оригінальною. Ми виробляємо ювелірні прикраси, в яких гармонійно поєднуються класичні традиції з сучасними тенденціями ювелірної моди.Створення модельного ряду виконується на професійному обладнанні "SOLIDSCAPE", "ROLAND" висококваліфікованими фахівцями, які проходять навчання як в Україні, так і за її межами. 


Асортимент 


 Колекція виробів ювелірного заводу "Золотий Вік" постійно поповнюється і включає в себе різні види сережок, перснів, ланцюгів, браслетів, підвісок різної тематики, прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, жіночі та чоловічі аксесуари.Особлива гордість ювелірного заводу "Золотий Вік" - широкий асортимент обручок, який постійно оновлюється. Ви обов'язково знайдете у нас те, що шукали! Якість "Золотий Вік" є лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України". Якість виробів, що випускаються на ювелірному заводі "Золотий Вік", підтверджено Міжнародним призом "Європейська якість" і Дипломом Національного конкурсу "Вища проба". У 2009 році торгова марка "Золотий Вік" отримала звання "Бренд Року", а в 2013 році стала переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в номінації "Мережа року магазинів ювелірних виробів". 


 Магазини 


Більш ніж в 80 містах України успішно працюють магазини-партнери ювелірного заводу "Золотий Вік". Де б ви не знаходилися, ми будемо поруч і запропонуємо вам вибір, сервісне обслуговування і доступні ціни від одного з найбільших виробників ювелірних прикрас.