ТИПОГРАФIЯ "ДРУКАРСЬКА СПРАВА"

Телефон:

+380503426868

Адреса:

пл. Героїв Майдану, 1

Час роботи:

7:00 - 23:00

(23)

Поліграфічний центр «Друкарська Справа» з 2002 представляє друковану та сувенірну продукцію на ринку України. Завдяки великому парку сучасного обладнання, бездоганному сервісу і уваги персоналу, компанія завоювала довіру серед клієнтів, багато з яких вже давно є постійними. Спектр послуг фірми дуже широкий: візитки, листівки, наклейки, буклети, етикетки; широкоформатний друк, сувенірна продукція, зовнішня реклама, нагородна атрибутика, послуги палітурки, дизайну і багато іншого.Велика частина продукції виготовляється від однієї години, це дуже зручно і цінується клієнтами. Ексклюзивний напрямок діяльності - виготовлення та продаж нагородної атрибутики - кубків, медалей, статуеток, грамот. 

До уваги клієнтів представлений широкий асортимент і можливість виготовлення даної продукції за індивідуальним дизайном. Розташування центрального офісу і виробничих потужностей по оперативного друку в самому центрі міста дозволяє швидко обробити і виконати будь-яке замовлення клієнта.  

Для постійних клієнтів існує ряд привілеїв по розміщенню замовлень: 

- Все виготовлені макети зберігаються в базі даних, і, при необхідності дозамовлення якоїсь продукції, клієнт може замовити її по телефону і сплатити при отриманні; 

- Використання клієнтами дисконтної карти «EliteClub»- Можливість оплатити замовлення за готівковий і безготівковий розрахунок, пластиковою карткою Visa, MasterCard, Maestro, використовувати бонуси за програмою ПриватБанку.  

Злагоджений колектив професіоналів поліграфічного центру «Друковане Дело» допоможе Вам і Вашій фірмі піднятися на новий щабель розвитку і прибутку!