ЮВЕЛIРНИЙ МАГАЗИН "СРIБНИЙ ВIК"

Телефон:

+380676131751

Адреса:

просп. Дмитра Яворниц...

просп. Дмитра Яворницького, 52
Час роботи:

7:00 - 23:00

(2)
Дизайн: 
До складу компанії"Срібний Вік" входить власна дизайн-студія.Тому будь-яка модель в нашому асортименті є оригінальною. Ми виробляємоювелірні прикраси, в яких гармонійно поєднуються класичні традиції з сучаснимитенденціями ювелірної моди.Створення модельного ряду виконується напрофесійному обладнанні "SOLIDSCAPE", "ROLAND"висококваліфікованими фахівцями, які проходять навчання як в Україні, так і заїї межами. 

Асортимент:
Колекція виробівювелірного заводу "Срібний Вік" постійно поповнюється і включає всебе різні види сережок, перснів, ланцюгів, браслетів, підвісок різноїтематики, прикраси з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, жіночі тачоловічі аксесуари.Особлива гордість ювелірного заводу "Срібний Вік"- широкий асортимент обручок, який постійно оновлюється. Ви обов'язковознайдете у нас те, що шукали! Якість "Срібний Вік" є лауреатомрейтингу "Кращі підприємства України". Якість виробів, щовипускаються на ювелірному заводі "Срібний Вік", підтвердженоМіжнародним призом "Європейська якість" і Дипломом Національногоконкурсу "Вища проба". У 2009 році торгова марка "Срібний Вік"отримала звання "Бренд Року", а в 2013 році стала переможцемМіжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в номінації "Мережароку магазинів ювелірних виробів". 

Магазини:
Більш ніж в 80 містах України успішно працюють магазини-партнери ювелірного заводу " Срібний Вік". Де б ви не знаходилися, ми будемо поруч і запропонуємо вам вибір,сервісне обслуговування і доступні ціни від одного з найбільших виробників ювелірнихприкрас.