Ваше місто
Дніпро
ТАК

СIМЕЙНА КЛIНIКА "МЕДЕКСПЕРТ"

Телефон:

380562303000

Адреса:

просп. Богдана Хмельн...

просп. Богдана Хмельницького, 12г
Час роботи:

8:30 - 19:00

(43)
     Медичний центр «МедЕксперт» відкрився в 2013 році. Незважаючи
на труднощі початкового періоду, ми зібрали гідну команду і забезпечили високий рівень обслуговування з самого початку своєї діяльності. При підборі лікарів, ми ставили основну умову: фахівець повинен мати високу репутацію в галузі, статус «експерта», пристойне коло клієнтів і бажання позитивно впливати на життя людей.
     Формування команди вдалося на славу! Крім відмінних лікарів, до нас прийшли досвідчені медсестри, професійні адміністратори і акуратні санітарочки. Не дивно, що наші пацієнти з перших днів існування медичного центру «МедЕксперт» відзначають виняткову порядність, старанність, акуратність і професіоналізм в роботі колективу.
      З 01 серпня 2015 року медичний центр "МедЕксперт" став родинною клінікою «МедЕксперт». У нас обслуговуються цілі родини, які поповнилися на наших очах. Ми знаємо і любимо наших пацієнтів. Для
них проводяться семінари та лекції, розширюється програма лояльності і створюються умови для комфортного обслуговування в усіх напрямках
роботи.
       Наше керівництво докладає всіх зусиль, щоб Вам і Вашим близьким було зручно, приємно і вигідно підтримувати або відновлювати здоров'я в сімейної клініці «МедЕксперт»! Бажаємо Вам міцного здоров'я і дякуємо за надану довіру! Будьмо здорові разом !!!