-10% на квитки київського концерту Олі Полякової

Знижка
10%
За продовження
6 чол.
Акція діє:

з 02.10.2017 - 26.10.2017

Адреса:
Дні дії:

Пн.-Нд.

Час дії:

0:00 - 23:45

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися в акції, відвідати сайт і оплатити Вашими картками Gold, Platinum, Infinite.
ГРАНДІОЗНЕ ШОУ В «УКРАЇНІ»: ОЛЯ ПОЛЯКОВА ВТРЕТЄ ВИЙДЕ НА БІС!
Співачка дасть третій концерт на біс на головній сцені країни
Вперше своє грандіозне шоу Оля Полякова з аншлагом представила в Києві 19 листопада, після чого, на численні прохання шанувальників, повторила 24 березня. Шоу, яке вже увійшло в Книгу рекордів України, підкорило тисячі шанувальників і понад 7 мільйонів телеглядачів, знову прогримить у Києві - у жовтні Суперблондинка дасть третій концерт на біс на сцені Палацу «Україна»!
Оля Полякова, жінка-свято і володарка найдовших ніг українського шоу-бізнесу, в черговий раз готується передати глядачам атмосферу справжнього карнавалу в Ріо-де-Жанейро і Діснеївські казки. Як і раніше, при підготовці до концерту буде використовуватися найкраще обладнання і новітні екранні технології. Сама ж співачка обіцяє здивувати оригінальними творчими постановками та унікальними нарядами ручної роботи. А також представить кілька нових пісень, перша з яких з'явиться в ефірі радіостанцій вже у вересні.
Хіти, що встигли усім полюбитися, знову прозвучать на головній музичній сцені країни 26 жовтня. Не пропустіть найяскравішу подію цієї осені!