-10% на квитки танцювального шоу "GEORGIAN LEGEND"

Знижка
10%
За продовження
8 чол.
Акція діє:

з 02.10.2017 - 16.11.2017

Адреса:
Дні дії:

Пн.-Нд.

Час дії:

0:00 - 23:45

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися в акції, відвідати сайт і оплатити Вашими картками Gold, Platinum, Infinite.
Тільки один вечір у Києві національне танцювальне шоу "ЛЕГЕНДИ ГРУЗІЇ"!
16 листопада 2017 року на сцені Національного палацу «Україна» відбудеться єдиний виступ всесвітньо відомого шоу "Легенди Грузії", яке отримало високі оцінки глядачів з усього світу. За загальним визнанням світової преси, це видовище не поступається за розмахом і драматургією лідерам жанру - сучасним танцювальним шоу "Riverdance" і "Lord of the Dance". "Легенди Грузії" стали одним з найуспішніших музично-хореографічних видовищ у світі, реалізованих за допомогою ультрасучасних технологій.
Шоу «Легенди Грузії» ефектно і захоплююче розповідає про свою країну: її історію, легендах і народ. Це приголомшлива історія про хоробрість і згуртованість, про любов і повагу до жінки, і, звичайно, про красу і щедрість самої Грузії. В основі шоу лежить знаменита грузинська легенда: коли Господь роздавав народам землі, грузинам було не до цього - вони сиділи за загальним столом, пили, співали, танцювали і веселилися. І коли вони, нарешті, прийшли до Господа, у нього більше не залишилося земель. Тоді грузини запросили його за свій стіл, і Господь так чудово провів час, що, не роздумуючи, віддав грузинам землю, яку припас для себе.
"Легенди Грузії" - це тріумф кавказької культури на світовій сцені. Цьому сприяє майстерне переплетіння сюжетів з національної історії Грузії і Кавказу, талановито втілених у чудових танцях, музиці та піснях, які доповнюються барвистими костюмами, декораціями, фантастичним світлом і фірмовим звуком.