Ваше місто
Дніпро
ТАК

-15% від кондитерської "GRANAIO"

Знижка
15%
За продовження
1 чол.
Акція діє:

з 26.10.2017 - 15.01.2018

Адреса:

вул. Святослава Хороб...

вул. Святослава Хороброго, 16
Дні дії:

Пн.-Нд.

Час дії:

0:00 - 23:59

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися в акції, відвідати магазин і оплатити Вашими картками Gold, Platinum, Infinite.
Кондитерська «Granaio» це невелика, затишна кондитерська -пекарня європейського стилю. Ця стилістика має на увазі, що десерти будуть купувати не тільки з собою, а й на тих хто хоче випити чашечку кави або чаю після трудового дня або в обідню перерву. Також ще одна наша ізюмінка- це свіжоспечений хліб без додавання поліпшувачів і стабілізаторів. «Розвиваючи традиції випікання хліба, ми змінюємо на краще повсякденне життя» - така наша основна позиція. Зберігаючи високу культуру хлібопечення, виготовляти простий щоденний продукт з такою любов'ю і повагою, щоб разом з ним змінювалося якість життя в нашому місті, в нашій країні.
У своїх десертах ми не використовуємо жодних штучні барвники та добавки. Везьде тільки натуральні соки і пюре з ягід і фруктів. А мармелад, зварений тут же, не містить хімічних загусників. Ми майже ніколи не називаємо свої вироби тістечками, ми вважаємо за краще називати їх десертами за їх неповторний смак і неперевершений дизайн!