-50% на місячну передплату “Кiно та ТБ: Оптимальна”

Знижка
50%
За продовження
113 чол.
Акція діє:

з 08.11.2017 - 13.12.2017

Адреса: http://megogo.net/
Дні дії:

Пн.-Нд.

Час дії:

0:00 - 23:59

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися в акції, відвідати сайт і оплатити Вашими картками Gold, Platinum, Infinite.


Передплата "Оптимальна" від MEGOGO - це 135 телеканалів і понад 8000 фільмів на вашому SmartTV, планшеті, смартфоні, комп'ютері і PlayStation.
Єдина передплата на всі ваші пристрої: підключайте їх до свого облікового запису і дивіться кіно і ТБ на будь-якому з девайсів.
Передплата відключає всю рекламу на сервісі і дає доступ до бібліотеки преміальних фільмів.

Зверніть увагу:
Знижка 50% поширюється тільки на користувачів, які вже пробували передплату "Оптимальна" раніше і тільки на придбання передплати на 1 місяць. 
На сторінці оплати ви побачите повну вартість передплати (97 грн/міс.), але з вашої картки буде списана сума з урахуванням знижки 50% в рамках цієї акції (48,5 грн).

Щоб взяти участь в акції, натисніть кнопку "Отримати знижку" на цій сторінці. Скористуватись акційною пропозицією можна тільки один раз при купівлі одного місяця передплати "Оптимальна".

Для нових користувачів, які ніколи не пробували передплату "Оптимальна", діє постійна акція на MEGOGO "Перший місяць передплати "Оптимальна" - всього за 1 грн". Якщо ви новий користувач, то на сторінці оплати передплати ви відразу побачите акційну ціну - 1 грн за перший місяць замість 97 грн.