Ваше місто
Дніпро
ТАК

-10% на квитки на концерт Девіда Гарретта в Києві

Знижка
10%
За продовження
4 чол.
Акція діє:

з 17.05.2018 - 01.09.2018

Адреса: http://anshlag.com.ua
Дні дії:

Пн.-Нд.

Час дії:

0:00 - 23:50

Для отримання знижки Вам необхідно зареєструватися в акції, відвідати сайт і оплатити Вашими картками Gold, Platinum, Infinite.

Обожнюваний мільйонами фанатів по всьому світу, Девід Гарретт отримав 23 золотих і 16 платинових нагороди у різних країнах, а його останній альбом “EXPLOSIVE” став золотим у Німеччині та Австрії всього за кілька тижнів продажів.

Одна з головних фігур у світі кросовера, Гарретт однаково вільно почувається, коли виступає з видатними оркестрами або грає відомі широкому загалу рок-хіти. В Україні він по праву є одним з найвідоміших і улюблених музикантів у жанрі crossover усіх часів, і користується неймовірним успіхом. Віртуоз з класичною школою і харизмою рок-зірки, який зіграв головну роль у фільмі "Паганіні: скрипаль диявола", він знову готовий вразити своїх шанувальників на концертах 3 і 4 жовтня у Палаці "Україна!"

Щоб взяти участь в акції, натисніть кнопку "Отримати знижку" на цій сторінці. Виберіть квитки на сайті anshlag.com.ua, для оплати використовуйте "Дисконтний клуб", на сторінці оплати буде вказана ціна зі знижкою.

Для більш докладної інструкції, натисніть на посилання.